Biorezonans

Kronik Yorgunluk Sendromu

Biorezonans yöntemi kronik yorgunluk sendromunda ya da genel olarak bünyenin zorlandığı ve yorgun düştüğü durumlarda etkilidir.Tedavi sonrası etkisi kısa sürede görülecektir. Çağımızın güncel sorunu y..

Devamı
Kandida’nın Biorezonans İle Tedavisi

Candida, insanlarda ve hayvanlarda mantar hastalığına neden olan bir maya cinsidir. En önemlisi ise, CandidaAlbicans’dır. Candida, Türkçe “Kandida” şeklinde okunmaktadır. Bu mantar türü vücudumuzu..

Devamı
Biorezonans ile Alerji Terapisi

Bağışıklık sistemi bünyede yabancı maddelerle kaşılaştığında verdiği tepkiye ‘‘Alerji’’ denir. Çoğu zaman polen, arı zehirlemesi, hayvan tüyleri, tozlar, kimyasal maddeler , gıdalar, ilaçlar alerj..

Devamı
Biorezonans ile Sigarayı Bırakma

Sigarayı bırakma kararınız belki de hayatınızın en önemli kararı. Bu kararı aldığınız için sizi kutlarız. Geriye bir tek bu kararı uygulamak kalıyor. Sigarayı bırakmak çok basittir. Yapmanız gereke..

Devamı
Biorezonans ile Migren Tedavisi

Baş ağrısı her zaman önemli sağlık sorunlarından biri olmuştur. Her toplumda, her çağda çok sık olarak insanları etkilemektedir. En az bir kez başı ağrımamış birisine rastlamak neredeyse imkânsızd..

Devamı
Zayıflama ve Obezitede Biorezonans

“Zayıflamak için sadece kalori miktarını azaltmak yeterli olmaz. Öncelikle yaşam alışkanlıklarının  değişmesi  ve insülin direncinin düzeltilmesi gerekmektedir”. Zayıflama ve obezite ile mücade..

Devamı
Biorezonans

Dünyada başarı uygulanan ancak ülkemizde az bilinen Biorezonans ile terapi yöntemi, vücuttaki frekans örneklerine (vücuda ait titreşim örneği) dayanmaktadır. Hiçbir yan etkisinin olmadığı 40 yıldan..

Devamı
Biorezonans Yöntemi İle Astım Tedavisi

Biorezonans Yöntemiyle ilaç kullanmadan Astım Hastalığınız kolayca tedavi edilebilir. Astım ataklar halinde gelen nefes darlığı ve hırıltı ile karakterize geriye dönüşebilen hava yolu daralmasıdır...

Devamı