Dolgu

DOLGU

Bayanlar için yaşlanma belirtilerinin başlaması ruhsal olarak da sıkıntıya düşmelerine sebep olabilir. Bayanlar her zaman güzel bir görünüme sahip olmak isterler. Bu nedenle de hem estetik hem de kozmetik ürünlerden yararlanmaya devam ederler. Elbette ki bir uygulama yaptırmaya karar verdiğiniz zaman en uzun sürede kalıcı olabilecek uygulamalar arasından kararlar verirsiniz. O nedenle de bu uygulamalardan yararlanmak adına yapmanız gereken en önemli olan şey kesinlikle son zamanlarda yapılan uygulamaları takip etmek olacaktır.

Biz sağlık merkezimizde dolgu uygulaması barındırıyoruz. Bu şekilde siz de yüzünüzde hafif ya da derin olan kırışıklıkların kapanmasında bu uygulamadan yararlanabilirsiniz. Ya da dudaklarınız size sönük geliyor ise bu uygulamalar ile birlikte artık dudaklarınız da çok daha dolgun olabilir. Uygulama küçük bir iğne ile birlikte cildinize enjekte edilerek sorunlu bölgenin dolması işlemidir. Genel olarak kişiye bağlı olarak kalıcılık süresi değişebilir.

Ancak son zamanlarda ciltte bulunan kırışıklıklar için en etkin olan yöntem bu uygulamadır. Siz de cildinizde bulunan kırışıklardan en uzun kalıcılık ile kurtulma yollarını arıyor iseniz sağlık merkezimize gelebilir ve de burada size uygun olabilecek olan tedavi yönteminin belirlenmesini sağlayabilirsiniz. Dudak, göz çevresi, yüz, yanak ve burun gibi hangi bölgenizde sorun var ise, bu sorunun olduğu bölgede dolgu tedavisi uygulayabiliriz. Böylece daha genç ve de daha gergin bir cilt görünümüne sahip olabilirsiniz.